Şirket ve Ürünleri Multimedya İçerik
ADSS Profili
ADSS Profili

Estetik endüstrisi hızlı bir şekilde gelişmektedir çünki insanlar daha güzel bir görünüş ve kendini iyi hissetmektedir. ADSS müşterilerin arzuları ile yüksek kaliteli güzellik cihazları üretmeye odaklanmış bir şirkettir.
ADSS her zaman size odaklanır!

Firmamız 2005 yılında erken kuruluşundan itibaren gelişimi ve çeşitlendirilmiş güzellik ürünleri üretimi yapan bir firma olmuştur.Küresel müşterilerimize daha iyi geniş bir yelpazede hizmet verebilmek için, Japonya ve Hong Kong şubeleri, bunların yanı sıra Avustralya ve Almanya'da iki temsilcilikler kurduk. Şu anda, ürün kataloğu lazer güzellik cihazları, zayıflama makineleri, HIFU makineleri ve Fraksiyonel RF sistemleri vb içerir Bizim uluslararası müşteri hizmetleri / satış ekibi ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli dillerde hizmet vermektedir.Bu son derece yetenekli ekibinin desteği ile, en fazla 30.000.000 USD ihracat geliri elde ettik.

ISO 13485 sertifikalı TESİSLERİ İMALAT olarak, CE ve TÜV standartlarına uyumlu tüm ürünlerimizi yaptık. Bugün, bu ürünlerin yanı benzeri Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Asya-Pasifik bölgesi olarak geniş kapsamlı ve 100'den fazla ülke veya bölgelerde bulunabilir. Firmamızın kurucusu, Sayın Liu, rekabetçi maaş ve fayda paketleri, artı çalışanlarımıza samimi bir çalışma ortamı sunuyor. Bu tamamen müşterilerimizin isteklerini karşılamak için daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için işgücü sağlar. ADSS de mutlu memnun çalışanlar daha kaliteli ürün ve mükemmel müşteri ilişkileri kurulmaktadır.

Lütfen formu doldurmadan önce videonun durakladığından emin olun.
İrtibat

Pekin ADSS Development Co,

Merkez ofis: F9, Greenland Wealth Plaza, Jinxing Roda, Daxing District, Beijing, China
Fabrika adresi: F2/F6,Xiandao Bldg., Jinyuan Rd.36, Daxing Economic Development Zone, Beijing, China
Tel.: +86-10-56705658
Faks: +86-10-83625121
Mobile: +86-10-56705658
E-posta: adss.chinalaser@adss.com.cn
skype : adss.china